| shinedani a întrebat:

Bunaaa! hei n imi explica si mie cum se joaca burn buddy. fundita dar vreau cu multe explicatii

Răspuns Câştigător
| pysii a răspuns:

Pai ai explicatile acolo la semnu intrebari tu trebuie sa cumperi plante de acolo de la ghiveciu ala de sus si cumperi ce vrei tu ori flori ori legume tu trebuie sa ai grija de ele si trebuie sa te uiti mai mereu la ele ca s-ar putea ca uni veci sati puna buruieni sau gandaci si dupa ce cresc tu le recoltezi cu manusa aia de jos si dupa aia te ducila hambaru ala de sus e langa ghiveciu ala si semintele le gasesti jos in punga aia si dupa ce faci 20 de vecini poti sati cumperi caine si asa niciun vecin nu o sa ti le fure si pe parcur ce treci nivele si faci multi bani poti sati cumperi si diferite animale

4 răspunsuri:
| kynleiii a răspuns:

- Deci prima oara intri in jocul barn buddy. Iti da acolo jos sageata lopata un cos etc. E Ana tu trebuie sa dai la acel cos de sus, din colt dreapta dai la legume si iti cumperi o leguma cat te tine banuti. Dupa ce cumperi trebuie sa le plantezi apasand jos unde este cosuletul si le pui pe o coloana de pamant le uzi le dai cu sprai de iarba de gandaci etc. Dupa ce creste plantele tu primesti bani pentru ce ai produs din iele iar bani ii ei de la acel cos de sus din dreapta ca si cum ar fi nisip in el si asa mai departe. Jocul acela, mie imi place foarte mult sunt nivelul 38, sunt o gramada de legume, fructe, flori, animale, care ti le poti cumpara cu "coins" dar ti le poti cumpara si cu bani adevarati adica prin sms sau card, dar daca nu vrei sa le cumperi prin sms si card nu-i nici-o problema te poti juca si asa.
funda?

| rRAzvANn a răspuns:

Cu mouseul.
pe un site de socializare
si trebuie sa iti folosesti un pic capul

| supergeniu a răspuns:

Este un joc simplu in care cumperi flori/legume/fructe/animale de pe urma lor faci bani si asa mai departe.

| illegal07 a răspuns:

E foarte usor... trebuie sa iti cumperi flori fucte. animanle. parcele.iti dau detalii pe mess. add mirel.illegal si spui ca esti de pe TPU