| Andra_3307 a întrebat:

Bunaaalove struck. dau funda.era un film dar nu imi aduc bine aminte cum se numea:p.stiu ca era ceva cu China sau Japonia si ceva tratat de 100 de ani sau ceva de genul asta:d.in film era un actor american cu ochi albastri.actorul e celebru dar nu imi mai aduc aminte numele:p. el avea ceva miosiune si il astepta un elicopter si a ajuns in casa unori oameni erau japonezi sau chinezi si s-a indragostit de o tipa din casa care era si ea tot chinezoaica sau japoneza:d.si nu mai stiu. nu stiti cum il cheama pe actor?

2 răspunsuri:
| KatJolie a răspuns:

Transporter?thinking desii nu cred...sau blestemul dragonului.nu stiu...thinking

| MaryNepotu a răspuns:

Dal in masaa d actor si d film.