| Liviu_Ciosa_1999 a întrebat:

Caini ajung in rai? Intreb asta fiindca azi mi-a murit cateaua de 6 luni calcata de masina si nu ma mai pot opri din plans.

Răspuns Câştigător
| Swaggggg a răspuns:

DA. :X

3 răspunsuri:
| DiamondEyes a răspuns:

Imi pare rau sa aud asta.
Si da, a ajuns intr-un loc mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nu este o intrebare la care poate raspunde oricine(fara suparare).Dar parerea mea este sa ceri sfatul unui preot.

| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Nu, fiindca animalele sunt fiinte amorale, nu au ce cauta in rai, asa cred, nu am de unde sa stiu, dar asa ecel mai normal, iti dai seama cate milioane de miliarde decaini au murit, si cum spuneam animalele sunt amorale, ele nu sunt bune sau rele, deci pentru ele nu exista rai sau iad.