| syjey a întrebat:

Cam cat ar costa un apartament de doua camere In Marseille, Paris, Lille sau Strasbourg, un apartament normal, nu din acela luxos, si nu chiar in zonele alea unde sunt preturi de iti pica plobmele.

1 răspuns:
| AntoniaFollowill a răspuns:

Nu stiu de restul.dar in Paris in centru e sufocant de scump, mai departe ceva de centru parca e mai bine si poti gasi ceva destul de rezonabil pentru 1-2 persoane. Si la periferie e cam ca la noi, au si ei imigranti destui si nu tocmai pasnici. Dar cel mai indicat ar fi in afara orasului la cateva zeci de km.

Si totusi nu te duce fara sa nu cunosti pe nimeni, oricat de bine informat ai fi.