| ioana_9142 a întrebat:

Cam cat costa sa-ti faci ziua de nastere la McDonald's, cu aproximativ 30 de persoane?

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Nu multi dintre noi au avut ocazia sa li se faca ziua de nastere la Mc asa ca, cel mai bine ii intrebi chiar pe cei de la sediul central al companiei.
Date de contact:
McDonald's România
Adresa: Intrarea Strãuleşti nr. 35-45, sector I, Bucureşti
tel: 021-202-68-00
fax: 021-202-68-03
e-mail: office@ro.mcd.com
Sper sa iti fie de folos.
La multi ani si petrecere frumoasa!

9 răspunsuri:
| diana a răspuns:

Pai cred ca in jur de 6 milioane.happy
Pe mine m-a costat 3 milioane cu aproximativ 15 copii.
La multi ani, si petrecere placuta!kiss laughing

Răspuns utilizator avertizat
| ionika a răspuns:

Ioana daca vrei intr-adevar sa-ti faci ziua acolo sa stii ca nu ar costa o avere.eu am avut 40 persoane si am dat 2 milioane si cu mancare si cu tot.eu zic sa ti-o faci acolo.nu ce zic ca te imbolnavsti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decat sa mananci porcariile de la Mc sa te imbolnavesti tu si pe langa tine restul...mai bine il faci acasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.
Daca intr'adevar vrei sa iti faci ziua la Mc unde ti se poate intampla exact ce a zis "criticul", si daca spui ca este langa scoala, de ce atunci cand te duci sau cand iesi de la scoala, nu te duci si intrebi:" Buna ziua. Nu va suparati, cam cat m'ar costa sa imi fac ziua aici? Numarul de persoane este in jur de 30."
Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar cu 6 pers cat costa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca 7 8 milioane cu 3 torturi si 3 sampani dar 30 pers. nu prea se pot

| boss2010 a răspuns:

Dar poti intreba o prietena sau chiar pe ei adica ce care lucraza acolo cand ai ocazia sa o faci amintesteti cu rusine mori de foame si vorbele in viata nu te costa bani sper ca o sa ma asculti semnat# iulia

| Lori_Prisacariu_1995 a răspuns:

Cam 8 sau 7 milioane