| BestOctavian a întrebat:

Can la cate scoici pica o perla si decare? Dau fundita! Dar daca imi ziceti pentru toate perlele si daca vreti tare mult fundita puteti zice si pe c site pot gasi un hack cu care pot procura perle!

3 răspunsuri:
| Kenny a răspuns:

Pe metin2? Totul depinde de noroc. Ai putea umple 2 inventare cu scoici, si ai sanse destul de mari sa-ti pice o perla. Nu exista hack pentru asa ceva. Lasa trisatul si joaca corect, ca altfel joci degeaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Duda te contrazic exista hack de pescuit pentru metin2 ro care merge iti omoara singur pestii si daca vrei sparge si scoicile...merge si pe mai multe conturi deodata

| UsernameY2J a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=N_BxO7VOaX4 Aici e un hack ffb FishBot 4.0