| Mirela_9590 a întrebat:

Cand aveai vacanta cum te-ai distrat la hotel? povesteste

5 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

M-am distrat ffff bine M-au facut tantari praf

| DeathTheKid a răspuns:

Simplu mi-am facut prieteni si faceam toate tampeniile cu eibig grin

| MissyCreaw a răspuns:

Pai am dat drumu la tv, am sarit in pat, am papat tot rolling on the floor in sensu de petrecere rolling on the floor) Cheama-ti prietenii daca ai, dar daca nu ai fa-ti sungura una cu mancare, cu muzica la maxim etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Mirela! Pai eu am fost la un hotel de la Nice in Franta acum un an! Si nu am retinut numarul camerei.Era 1034 nu 1043. Si fara sa vreau am batut si cand am deschis am fost surprins sa vad ca era o pretena de la scoala! Si ne-am distrat, am mai fost pe plaja cu parinti si verii ei si ai mei! Am ramas surprins placut! Tu? Pa. vacanta placuta!

| bellasweet a răspuns:

La hotel, pai... ma plimbam toata ziua prin lift si o enervam pe tipa de la receptie dar, daca ma injura nu auzem deoarece vorbea bulgara.Eram in Bulgaria...