| Adorsafiucopil a întrebat:

Cand cade Valentine`s day?
Pe ce data este Dragobetele?

Răspuns Câştigător
| DejaVuDoc a răspuns:

Valentine's day - 14 februarie (joia anul asta)
Dragobetele - 24 februarie (duminica)

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Valentine's day e în 14 februarie, iar dragobetele sunt în 24.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

24 februarie, Dragobetele. Cealaltă nu ştiu şi nici nu mă interesează.

| DinamoPCH a răspuns:

Valentine's day - 14 februarie (joia anul asta)
Dragobetele - 24 februarie (duminica)

| WhatDăFack a răspuns:

Valentine's day pică pe 14 februarie, joia. Şi Dragobetele pe 24 februarie, duminica.

| Sorescu_Danyela_1990 a răspuns:

Deobice iubitu meu imi face diferite cadouri dar in ultimi doi ani mi-a facut surpriza de a iesi la o cina romantic undeva la munte si am petrecut toata ziua doar noi doi fara prieteni, fa rude, am fost singurei ca doi indragostiti ce suntem.