| wizopo2 a întrebat:

Cand deschid calculatorul in loc de ferestra co welcome imi apare un error cu login. Dau pe el enter de vreo 15 ori si apoi imi apare o alta ferestra de login unde dau ok si intru insfrasit pe windows. Ce as putea face pentru a remedia aceasta problema? Mentionez ca pc-ul se mai restarteaza destul de des indiferent ce as face si cateodata imi apare un ecran albastru unde zice ca acel ecran a impiedicat sa se infecteze pc-ul cu nu stiu ce virusi( nu e de la antivirus). Va rog ajutati-ma, sunt disperat!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca se restarteaza singur s-ar putea sa ai virusi asa ca o schimbare de windows ar fi buna

| Axz_axn_1978 a răspuns:

Trebuie dus la reparat asta daca dupa ce ai reinstalat sistemul face tot asa

| annaZz a răspuns:

Reinstaleaza sistemul, sunt sigura ca problema se va remedia! Si eu am avut aceeasi problema.