| iuandfto a întrebat:

Cand ma plimbam pe TPU un utilizator a pus un link in care trebuia sa te duca la un site de facut haine online (ceva de genul ) dar site-ul nu mergea. Exista asa ceva? Daca da ce site e?

2 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Nu stiu`...
Nu am auzit de asa ceva pana acum` big grin

| Misha_1025 a răspuns:

Nu stiu. Daca atunci cind ai accesat acel site a aparut o imagine alba e posibil sa fie un virus de autotrimitere mesaje. Ceva asemanator am patit si eu si am fost nevoit sa reinstalez sistemul de operare. Sper sa nu am dreptate.