| Xulescu2 a întrebat:

Cand va aparea The vampire diaries sezonul 2? sau daca o aparut un link download/ watch onlinebatting eyelashes

Lots of thanx ^^

7 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

In America va fi lasat pe 9 septembrie la noi probabil ca in 2011 sau pe la sfarsitul anului astahappysi eu debea astept:X

| Anutza2610 a răspuns:

Apare in luna septebrie:X:XX:pe 9 sau 19 nu mai stiu exact

| Deutsa56 a răspuns:

Pe 9 septembrie apare in America, iar pe site-urile din Romania krd ca pe 10 sau 11happy

| laura_8904 a răspuns:

Sez 2 va aparea cu siguranta in septembrie...tongue by the way e super filmul:X

| bittersweet_1621 a răspuns:

Buna. din cate stiu eu in septembrietongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este mai mult ca sigur ca in septembrie, dar cine stie pe ce site?!:-s`! tot acolo, sau unde?happy:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 9 sept