| NuImiPunNume a întrebat:

Care a fost media voastra generala pe semestrul I si II? plzz raspunss! adica media dintre toate medile de la materii!
Stiti voii.winking
pleaseee raspunss!

Clasa a 5a va rogg.

5 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

10 pana acum am avut, sper ca si semestrul asta sa-mi iesa 10...

| κλάους a răspuns:

Pai 13 si 15laughing

PS: Sunt din grecialaughing

| ravanoos a răspuns:

| BlaBlaa a răspuns:

Semestrul I.9, 94. semestrul II inca nu s-a terminat. happy a ta?

| wellman a răspuns:

Cu ce te ajuta sa stii mediile noastre.eu unul ar trebui sa privesc in trecut sa imi aflu media pe sem 1 & 2.calculezi media de pe sem 1 cu media de pe sem 2.aduni media de pe sem 1 cu media dupa sem 2 le imparti la 2 si aia e media ta generala.adica la toate materiile cum le numesti.hai ca nu e asa greu.