| ღღBomBonikNuMitaALLyღღ a întrebat:

Care au fost cele mai penibile intamplari din viata voastra?

3 răspunsuri:
| Anonima007 a răspuns:

Paii in clasa a 1-a m-am dus in papuci de casa la scoala si m-am intors acasa m-am schimbat si am ajuns cu 1 minut si se suna.
Sii` eram in pijamalee si dormisem prea mult si venise niste fete al mine.Si eu eram in pijamalelaughing)
Funda?:winking

| Dragotta a răspuns:

Momentul in care am intrat pe TPU

| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Bunasad

Ce`a mai penibila mi s`a intamplat astazicrying.mi-a mers bine pana acum ultima orasad.
Mie imi place de un colegstraight face si din pacate colega mea e o c***abig grinsi o nesimtita si se da la elrolling eyes.Venea de afaralaughing si ei 2 se tineau de manacryingcryingcrying.M`am dus la o pr. de`a mea sa-i zic (eu invat sus ea jos)si cand m`am intors ei doi se tinau in bratecrying si, cum toata clasa stie ca`l plac, m`am simtit penibil, prost, naspacrying.Si el stie ca`l plac, da`i in dubii:-s si se radeau amn2(P.S. si c***a stie ca`l placbig grin)
Toti colegii se uitau la ei:-

Întrebări recente