| andreiolariu a întrebat:

Care credeti ca e cel mai bun film despre liceeni?

Răspuns Câştigător
| ancootza a răspuns:

Liceenii, Declaratie de dragoste, Extemporal la Dirigentie, Liceenii Rock'n'Roll, Liceenii in alerta... sunt faine uitate la toate!

16 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Depinde despre ce liceeni e vorba. Sunt foarte multe filme despre teenegerii din America care sunt dragute.
In ceea ce priveste viata de liceu de la noi - Seria Liceenii sau Declaratie de dragoste - dupa cartile lui George Sovu, care a fost si scenaristul acestor filme...

eileen
| eileen a răspuns:

Si mie tot astea de pe vremea mea cu liceenii mi s-au parut cele mai bune. Dar si high school musical 1, 2 si 3 sunt dragutele

mlm
| mlm a răspuns:

Seria Liceenii si Extemporal la Dirigentie, au fost intr-adevar cele mai frumoase filme pentru tineret.

cristian
| cristian a răspuns:

Filmul cel mai bun:Liceenii.
www.ro.wikipedia.org/wiki/Liceenii

| andreiolariu explică:

Nu neaparat filme romanesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Filmele românești sunt de-a dreptul adevărate, expune viața liceenilor de altădată.
Exemplu: Liceenii, Liceenii rock and roll, etc.
Sunt cool.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Liceenii...asta e cel mai frumos shi...linspirat film facut vreodata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cinderlla story

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca da, este cel mai bun film despre liceeni.Foarte reusit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe filme bune despre liceeni. Personal imi place si cele romanesti exemplu Liceenii, Declaratie de dragoste, Extemporal la Dirigentie, Liceenii Rock'n'Roll, Liceenii in alerta etc. Dar imi plac filmele americane despre liceeni: American Pie e unul dintre cele mai faimoase, dar sunt foarte multe. American Pie 5 si 6 nu ma prea incanta au fost prea exagerate la scenele deochiate (Naked Mile is Beta House), dar primele 4 in special primele 2 au fost superbe. Mi-au placut pentru ca sunt adevarate lectii despre prietenie si moralitate, mi-au placut si felul cum se distreaza: petreceri, si scenele haioase deochiate ca sa spun asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raise you're voice,... Mean girls,... bring it on toate seriile
happy... sunt tari filmele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dirty deeds

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau altele... ce n-am mai vazut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate uite-te la Legendary

| ricky a răspuns:

Filmul romanesc "liceenii" e pe episoade

| George_Sovu_1932 a răspuns:

Toate filmele mele au fost si inca sant apreciate si ma bucur mult ca sant inca multi care se bucura cand le revad.