| Rypperz a întrebat:

Care credeti ca e mai bun la fotbal...L.messi sau C.ronaldo

Răspuns Câştigător
| MihaiN1 a răspuns:

Lionel Messi.

Funda?

7 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Lionel messi

Răspuns utilizator avertizat
| An0N1M a răspuns:

Pai in primul rand lionel messi e mai tanar iar in al doilea rand tot el este detinatorul balonului de aur.Parerea mea asta e.

| IliuTZA_5884 a răspuns:

Io cred ca L. Messi. A fost si meci Barca vs Real (WINNER :Barca)

| RoberTCr90 a răspuns:

Pai ar fi mesii sa zic asa...caci el joak ain pase.da goluri...caci de aia a luat balonul de aur.Ronaldo mai mult dribleaza [si asta e cel mai fain la el.:X]si mai da mai rar decat messi goluri, mai mult la lovituri libere sau ceva de genu.Cred ca messi o fi mai bun.dar mie-mi place ronaldo.cu 1% mai mult decat messi

| Saraaaa a răspuns:

C. ronaldo:X:X:X

| Bebii a răspuns:

Messi!