| Vlad1428 a întrebat:

C.Ronaldo si L.Messi sunt la egal sau Nu? Cum credeti? Care e mai puternic?

Răspuns Câştigător
| INNoC3nT a răspuns:

Messi? cine e astaraised eyebrows...el e un mik copilash pe langa MARELE C.Ronaldowinking

3 răspunsuri:
| my323 a răspuns:

La forta Ronaldo, dar la jucat football Messi. Pe locul 1st e Messi, iar pe locul 2nd e Ronaldo. Sper ca am fost de ajutor...

| DArius889 a răspuns:

C.Ronaldo lol e celebru mah L.Messi nu-i nimic pe langa C.Ronaldo lolz fundita acum plss C.Ronaldo e puternic

| sergino1997 a răspuns:

Messi the best.
Ronaldo e un egoist ati vazut ultimul el clasico? el stie sa bata numai din lovitură liberă. Insa mesii da pasuri, bate goluri acus va avea 3 baloane de aur dar Ronaldo pzzzzz!
ps:ronaldo cade la orice fault, insa messi se lupta ca un leu si nu cerșeste faulturi