| luana2001 a întrebat:

-Care credeti ca este cel mai adorabil si cool webkinz?
-Ce webkinz aveti?
-Va place sa va jucati cu ele?
-Care este numele vostru de utilizator din webkinz world?
-Cum le cheama pe animalutele voastre?
-Cand este ziua lor de nastere?
-Pe voi cum va cheama?
-Voi cati ani aveti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca cea mai adorabil gool e pisica. super webkinz.
eu am webkins de caine. 3 ianuarie.
patricia. 8ani am

da. imi place sa ma joc cu ele.

6 răspunsuri:
| Alëxąndŕą a răspuns:

Eu am 14 webkinz acestia sunt tiger, lenie, fluffy, blackie, rozi, rose, teddy, andy, holly, camy, tom, candy, sarah.Am si eu unul dala webkinz signature mi la trimis o pritena din america a fost primul meu webkinz e cel mai dragut eu m-am bucurat a trebit sa im zica tot nici nu aparuse la reclama era doar in engleza apoi am invatat sa umblu in engleza toti prieteni emi mi-au cerut am invatat s afac un cont limitat le-am facut si lor apoi i-am trimis bani prietenei mele sa mai cumpere ia mi-a dat inapoi si mi-a cumparat din bani ei 7 webkinzuri am dat din ele dar am pastrat pe cei mai dragi. Tiger mi-a placut mult pe holly e panda chiuauaul sarah astia sunt cem mai dragi

| WebkinzRomania_4948 a răspuns:

In fiecare zi dam CODURI Webkinz
pe site-ul oficial Webkinz Romania:
www.WebkinzRomania.ro
:)

| twittysylvester2011 a răspuns:

-Eu cred ca sunt poneii
-un Schauzer
-daa, si in realitate, si pe Webkinz.com
-andasaracut
-Rikky
-18 iunie
-Anda
-11

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai adorabil webkinz este lamb, dupa mine. Eu am 15 webkinz. Da imi place.Numele e lennyro99. Lenny, bella, alice, victoria, rosalie, edward, jacob, vanessa, daisy, Sweety, Ranny, Mya, Ivana, Emma, Avrile.nu mai stiu.pe mine ma cheama Alexandra si am 11 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

14-blaxy miley summer bridgette chygo strawberry rachel(2(sau multipliktlaughing)saraphyna velvet michayla si 2 signature crystal si kilary si zumbudy zami

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga-ma si pe mine la prieteni Am o pisicuta animalul cool din bewkinz cred ca este iepurele care va fi adus in Romania.

Numele meu la webkinz:Alexandraveverita.