| bkb300 a întrebat:

Care din glume vi se pare mai amuzanta chiar nu stiu cui sa-i dau funda?
hici ce a spus primul purice care a ajuns pe Luna?
Raspuns: Ai mei, ai mei n-au avut habar
Cat de sus, cat de sus pot eu sa sar...
Declară răspunsul câştigător
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
00000Conţinut obscen/ilegalCaracter irelevantNeinteligibil sau spam

(1 Septembrie 2011 23:12 )
Cezar a răspuns:
Râzi acum :d
Declară răspunsul câştigător
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
00000Conţinut obscen/ilegalCaracter irelevantNeinteligibil sau spam
(1 Septembrie 2011 23:17 )
valixd a răspuns:
Ce e mic si negru in fata casei? alinuta cu degetu in priza
Declară răspunsul câştigător
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
00000Conţinut obscen/ilegalCaracter irelevantNeinteligibil sau spam
(1 Septembrie 2011 23:24 )
AlcolicSmile123 a răspuns:
Http://www.clopotel.ro/fun/bancuri.html Funda?
Declară răspunsul câştigător
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
00000Conţinut obscen/ilegalCaracter irelevantNeinteligibil sau spam
(1 Septembrie 2011 23:31 )
Kallos a răspuns:
Învatatoarea vine la clasa si întreba:
-Copii nu stiti de ce a murit lucratorul care renova scoala?
La care Bula:
-Eu stiu.
Învatatoarea:
-De ce mai Bula?
-Pentru ca l-a înjurat pe Dumnezeu. A spus: Bula fu*u-ti Dumnezeii matii nu mai misca scara c-o sa pic.
Declară răspunsul câştigător
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
00000Conţinut obscen/ilegalCaracter irelevantNeinteligibil sau spam
(1 Septembrie 2011 23:32 )
SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:
Ridicate din fata calculatorului/laptop-ului, mergi mergi mergi pana ajungi in fata usii de la baie, deschide inceeeeeet usa, intra, inchide inceeeeeeet usa, si uita-te in oglinda. Funny, huh?
Declară răspunsul câştigător
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
00000Conţinut obscen/ilegalCaracter irelevantNeinteligibil sau spam
(1 Septembrie 2011 23:41 )
DxFyuro a răspuns:
La scoala, profa intreaba:
-ziceti niste substantive care sa exprime mancarea
Alin:paine
Dana:ciorba
Bula:lampa
Profa:bula, dar nimeni nu mananca lampile
Bula:ba da doamna, aseara, tata i-a zis mamei:
-Stinge lampa si ia-o in gura.
(stiu ca e cam porcos bancu, da...)
Declară răspunsul câştigător
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
00000Conţinut obscen/ilegalCaracter irelevantNeinteligibil sau spam
(1 Septembrie 2011 23:41 )
rebecca a răspuns:
Stateau doua babe in fata bisericii. Stateau pe banca si povesteau. La care zice una: -Ce crezi? In biserica vine o blonda sexy, se pune in fata mea si aprinde o tigara. Dar eu cand am vazut-o gata era sa scap berea din mana.

Intr-o zi il trimite tata lui Bula pe Bula la piata. Ii spune sa cumpere o VARZA MARE DAR NU PREA MARE DAR TOTUSI MARE. Merge Bula la magazin si spune :-Dati-mi o varza mare dar nu prea mare dar totusi mare. Vanzatorul n-are. Vine Bula acasa. A doua zi tata-sau il trimite din nou si ii spune sa ia o varza mare dar nu prea mare dar totusi mare. Merge Bula si ii spune vazatorului : -Dati-mi o varza mare dar nu prea mare dar totusi mare. Vanzatorul spune spune-i lui taica-tau sa ma pupe in fund dar nu foarte in fund dar totusi in fund. FUNDA?
Declară răspunsul câştigător
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
00000Conţinut obscen/ilegalCaracter irelevantNeinteligibil sau spam
(1 Septembrie 2011 23:45 )
32oana32 a răspuns:
La spitalul de nebuni. Seful nebunilor ii zice la unu: -Vezi ca ti` gaurita umbrela! Celalalt:Stiu, eu am gaurit-o sa vad cand se termina ploaia!
Declară răspunsul câştigător
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
00000Conţinut obscen/ilegalCaracter irelevantNeinteligibil sau spam
(1 Septembrie 2011 23:45 )
angelopf a răspuns:
Maria mulgea vaca.
In lac se vedea invers.
Declară răspunsul câştigător
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
00000Conţinut obscen/ilegalCaracter irelevantNeinteligibil sau spam
(2 Septembrie 2011 01:48 )
JustRRevenge a răspuns:
Pai era un mos si o baba! baba ii spune mosului : Ce faci ma? Mosu : BINE )
Declară răspunsul câştigător
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
00000Conţinut obscen/ilegalCaracter irelevantNeinteligibil sau spam
(2 Septembrie 2011 03:41 )
myhaelutzza a răspuns:
Un shnur se uita in oglinda si radea pe sub mustati si zice:"Ia uite ma ce siret sunt!"
Declară răspunsul câştigător

Răspuns Câştigător
| xKathrinexD a răspuns:

Cel cu puricele pe luna si cel cu varza mare nu prea mare dar totusi mare

4 răspunsuri:
| ArtisticWorld a răspuns:

Haaaaa? Iarta-ma dar nu inteleg!

| Musique a răspuns:

Ha?

| iGăust a răspuns:

Mdaaa, mie mi-a placut ala de mai sus care e cu mine?

| Crisstina07 a răspuns:

Primul