| eubahhh a întrebat:

Care e cea mai tare comedie romaneasca? pentru mine vacanta mare dar cand era leana si costel!

17 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

Mondeniiwinking

| Giuly_3112 a răspuns:

Ca si imi rolling on the floor

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

A fost si va ramane : BD in actiune tongue :X

| Zâmbărici a răspuns:

La blocbatting eyelashes

| Minty a răspuns:

Vacanta mare imi place si mie!
ar mai fii La bloc, Trazniti in nato!

| PisicaAristocrata a răspuns:

Eu am ras la "Titanic vals"

| ionikutza a răspuns:

Pai imi place nimeni nu-i perfect, vacanta mare, state de romania si sunt multe nu ti le pot sc pe toate.

| ionutzsteaua86 a răspuns:

Locul 1.La Bloc
locul 2.Trasnitii(care sunt de respectat din pricina duratei pe care o au-aproape 900 de episoade e ceva...)
locul3.Vacanta Mare

astea din cele moderne de dupa 1999 ca pana atunci BD, NEA MARIN, DOUA LOTURI nu sunt de lasat la o parte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trasniti din nato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trasniti din nato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actorul si salbaticii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum poti sa compari state cu Vacanta Mare? state e de tot rahatul, cred ca a fost pus de pro tv ca sa vada cat de prosti sunt romani si vacanta mare e cea mai tare ...nimic nu se compara cu ea.

| insomnia a răspuns:

Nunta muta laughing

| Lucifer a răspuns:

Vacanta mare dar cand aveau spectacole pe litoral si grupul de umor era format din Dan Sava, Radu Pietreanu si Mugur Mihaiescu. Asta a fost inainte de 1999 cand au aparut la ProTv

| pelu a răspuns:

Terminus Paradis :d Adica Batalionu Discipliar big grin

| esperar a răspuns:

Trasniti din Nato

| TIb a răspuns:

Nimeni nu-i perfect