| ioana181 a întrebat:

Care e cel mai tare horror pe care l-ati vazut? Dintre filme nu si profesori sau sefi

Răspuns Câştigător
| Raul a răspuns:

Cel mai tare...dickalaaa...sunt multe...de unele am avut cosmaruri saptamani intregi...si sunt baiat la naibalaughing... un exemplu a fost 28 weeks laterlaughing)...am mai vazut si underworld:rise of the lycans...man ce cosmar lung am avut de la alalaughing))

8 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Saw-urilewinking

| antonius74 a răspuns:

Drang me to hell

| iri a răspuns:

Mie mi-a placut mult Wrong Turn happy

| gossipgirl a răspuns:

Da...
Drag me to hell.
L-am vazut si la cinema (stii tu cum e atmosfera de acolowinking : boxe date la maxim, mai tipa unul in stanga, dreapta laughing )
Sau The Ring (pe asta l-am vazut cand aveam vreo 10 ani deci iti imaginezi... laughing )

| dyav0litza a răspuns:

VIata pisicutzo, viata. e cel mai tare film horrorcrying ( mai ales pentru mine in momentele astea )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai tare horror ce care l-am vazut pana acum e -The Haunting in Connecticut -.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dead Silence

| cslx a răspuns:

Nu pot sa zic ca ii cel mai tare...pentru ca is multe si noh... dar unul care l-am vazut acum 2 zile ii "horseman". mie una mi s-a parut oketongue