| Cars a întrebat:

Care e desenul animat preferat?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Pokemon, Dragon Ball Z, Beyblade, Yu-Gi-Oh, Inuyasha, Yu Yu Hakusho.

18 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Familia Flinstones, Tom si Jerry, Scooby Doo...

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Chip 'n Dale, Pantera Roz.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Nu ma uit la desene.

| JeSa a răspuns:

Tom&Jery; PS : http://www.peteava.ro/id-79092 Pa!

| Brotacelu a răspuns:

Dragon ball toata seria

| MM a răspuns:

Tom si Jerry.Am crescut cu ele tongue

| alecs871 a răspuns:

laughing Cica "Care e desenul animat preferat?" si decat 3 au dat un singur raspuns laughing

| OnWeed a răspuns:

Tom&Jerry
Ed, Edd'Eddy
Courage, the cowardly dog
Loones tunes
Dragon Ball Z
The Flinstones happy
Life with Louie

Pe majoritatea le-am vazut si in romana si in engleza dar mi s-au parut mai haioase in engleza, parca unele glume nu merg in romanawinking

| Brigitta a răspuns:

Scoooby dooo

| Dragosgan a răspuns:

Pukaciu! Tumosu si Jerita, Bengeamen Ten, Stupizutii Dog, Amy ale Pufy, Tonelita Loney, ...Astea erau cand eram,, brabete,, mic, acum nu mai ma intereseaza copilariile!

| andytza a răspuns:

Tom & Jerry

| di@n@ a răspuns:

Cramp Twins

| Aurelia a răspuns:

Tom şi Jerry, Scooby Doo, Fetiţele Powerpuff şi Curaj, căţelul laş mi-au plăcut cel mai mult din cele pe care le-am văzut. Toate au fost difuzate pe postul Cartoon Network, dar acum am rămas numai cu două dintre ele: Tom şi Jerry şi Scooby Doo. Pe celelalte două sper să le mai pot vedea vreodată la televizor, traduse în limba română. Dar al tău?

| Cars explică:

Mie numai Pokemon.

| Cars explică:

Eu ii pun fundita cui ii place Yu-Gi-Oh si Pokemon astea imi plac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pokemon este foarte foarte foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desenul meu preferat Cars