| Cortex a întrebat:

Care e diferenta dintre football manager 2011 si fifa manager 2011? si care este mai bun? opinii, dau funda celui ce ma convinge care e mai bun

Răspuns Câştigător
| DontAsK a răspuns:

Pai football manager mie mi se pare ca pune accentul numai si numai pe tactici.Calitatea meciurilor sau a ggraficii e jalnica, parerea mea. Fifa manager pune accent pe aspect f mult, nu exagereaza cu tactica, desi ai de unde alege zeci de metode de a-ti ghida echipa.Plus poti conversa cu jucatorii, poti juca cu unul din ei, poti face mult mai multe decat la celalalt(deci realismul e garantat). Eu prefer fifa manager, e mult mai realist, e si atragator, plus ca e mult mai actualizat si il vad cu 2 clase peste celalalt. Ca sa joci football manager trebuie sa fii ceva geniu in domeniul tacticilor, plus ca acesta din urma are un meniu deosebit de complicat si imbarligat, nu e ordonat deloc.Deci fifa manager e pentru cei care vor sa fie manageri adevarati, football manager e pentru cei care au prea mult timp liberhappy