| Ser9iu a întrebat:

Care e diferenta dintre iphone 3 si ipod touch?

4 răspunsuri:
| ZâmβέŤ a răspuns:

IPod-ul nu are telefon! Doar asculti muzica si te joci pe el ...atat. De aceea este si mai ieftin! Daca vrei telefon cumpara-ti iPhone!

Craciun Ferciciit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IPhone---i spune si numele=telefon.
IPod---IPhone fara telefon=toate functiile de la IPhone in afara de convorbiri telefonice, mesaje etc.

| Alle8 a răspuns:

Diferenta dintre un Iphone si un Ipod este ca, cu un Iphone poti si sa suni ( fara sa ai nevoie de internet ) pentru ca este un telefon. Pe cand, cu Ipod-ul nu poti suna sau trimite mesaje ( decat pe mess, facebook, etc. ) decat daca ai internet wi-fi.
Sper ca ti-am fost de ajutor.

| SAFI a răspuns:

Diferenta "intre" iphone 3 si ipod touch este ca ipod touch nu are functiile: camera video, call, microfon in rest e la fel, ultima generatie de ipod touch are toate functiile unu iphone in afara de cea de vorbire.