| anonim_4396 a întrebat:

Care e melodia voastra favorita? dar filmul vostru favorit?

Răspuns Câştigător
| Jonsdottir a răspuns:

Melodie : Brokencyde-Schizophrenia
Film : Dracula Dead And Loving It

21 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Melodia favorita:Radio Killers-Voila
Si filmul preferat:Razbunare in pijamalelaughing

| daniDeeDee a răspuns:

Melodii:
Richard Marx - Wherever you go
James Blunt - Wisemen
Michael Jackson - Will You Be There
Ne-Yo - Mad
Cristian Castro - Despues de ti

Filme:
The Notebook
Twilight
etc.

| mary_4765 a răspuns:

Melodia
akon......the rain
asa ceva
filmul
toate indiene
winking

| Gregory a răspuns:

Buna! Am o groaza! Acceseaza aceste link-uri si vei vedea:
http://www.TPU.ro/......-artistic/
http://www.TPU.ro/......-ceva-din/

| JoJo a răspuns:

Sunt mai multe... dar sa zic doar una totusibig grin
Jay MF: you are my sexy girl...
Si film: Fired uphappy

| costyn162 a răspuns:

Avril Lavigne-When you're gone
A walk to remember

prfml
| prfml a răspuns:

Foarte multe incat nu pot sa fac o selectie, asa ca iti spun melodia si filmul preferat din ultima luna : melodia - www.youtube.com/watch?v=zM8z7JluMjY si filmul Spread - www.youtube.com/watch?v=_akR9vhcDHg

| georgiana a răspuns:

Melodii: Radio Killer - Voila, ELI feat. MARK & GEORGE HORA - Nu o sa mai fie ce a fost, Pretext_feat. _Lucian_-_Pana_La_Moarte...
film : Twilight

| Smackdown a răspuns:

Melodie:puya chaenge, rey mysterio booyaka
film:chuckie, papusa ucigasa,

| moonY a răspuns:

Melodii sunt multe:
mdb- all swept away, anathema-fragile dreams, breaking benjamin -dance with the devil, faith&the muse- whispered in your ear, killswitch engage -this fire burns...
filme:house MD si operatiunea de salvarehappy
carte: "vraciul.profesorul Wilczur" de Tadeus Dolega Mostowicz

| Rosalie_9695 a răspuns:

Melodiile: AlexunderBase feat. Frissco- Privacy
Play & Win - Only
iar film: Twilight si chiar daca nu a aparut ink sigur o sa-mi placa si new moon love struck

| Aerosmith a răspuns:

Aerosmith- I don't wanna miss a thing
Film : Armageddon

| elenacata a răspuns:

Nu am o melodie favorita... dar film este "orasul ingerilor"

| roxana_9288 a răspuns:

Mie imi plac o multime de melodii si de filme.big grin
dar cred ca de la melodii... o melodie de care nu m-am plictisit niciodata... Adela Popescu-Visele noastre iar filme. pff. tot ce tine de dans, comedie si romatice... unul care sa includa cam toate... hmm... you've got served... de faptlaughing nu pot alge unul... step up... toatebig grin:X dar tie?happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-am o melodie preferata, imi place tot ce are ritm si melodie nu ritm fara melodie laughing, fil"m :äl cincilea element "cu Bruce Willys cred ca vor dura ani sa m ai apara un film ca acela.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Linkin parca - in The End... (evident, nu?hee hee)
Three days grace - never too late crying e aşa frumoasă... iar film nu cred că am big grin sunt foarte multe frumoase şi chiar e imposibil de ales, dar tu?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Un sentimental, Julio Iglesias; Harry Poter.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi melodia mae preferata este meet me on the equinox iar filmul clar twilight

| Heytu a răspuns:

Bob Sinclair - Love You No More

Enur & Bennie Man - Whine

si in general Puya, Grasu xxl, Bitza, GuessWho, etc big grin

| rucsy a răspuns:

fim:Twilight melodie:party in the U. S. A. by mileuy cyrus

| alinutza3m0kids a răspuns:

Nu pot spune ca am o melodie dar ador trupa Tokio Hotel... iar despre filme imi plac cele de groaza!