| dadaaaaa a întrebat:

Care este ce-a mai buna marca de telefoane?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii cum e vorba?
Nokia si dupa restul telefoanelor.

35 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Sony Ericsson, parerea mea.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Folosesc 4 Nokia simultan.
E suficient raspunsul pentru intrebarea ta?

| inna a răspuns:

Nokia.

| Elena1234456 a răspuns:

Sunt de acord cu precedenta, Nokia - mai scump si mai bun.

| crisS a răspuns:

Nokia este singura care produce numai telefoane mobile Ș)

| xibalba a răspuns:

Da, criticul are dreptate : telefoanele se impart in 2 categorii : nokia si restul happy

| JustMeFlory a răspuns:

Zic la fel! Nokiahappy

| viki a răspuns:

Nokia. Poti sa-l lasi de cate ori vrei tu sa cada, nu o sa pateasca nimic.laughing

| Gabry a răspuns:

Am auzit ca Nokia.

| Abcfunny a răspuns:

Nokia si sonny Ericson

| Orannginna a răspuns:

Nokia, connecting people!

| Orannginna a răspuns:

Eu am Nokia si sunt multumita. Urmatoarea alegere va fi tot Nokia!happy

| YLLL a răspuns:

Nokia the best of the best.

| YepIsSuspended a răspuns:

Un cuvant:N. O. K. I. A Si celelalte sony ericcson, samsunghappy

| daddy a răspuns:

Nu stiu care e cea mai buna marca eu am avut mai multe de-a lungul anilor, siemens, samsung, philips acum am un nokia ( iti vine sa crezi dar habar n-am ce model e k pur si simplu nu ma intereseaza laughing )
l-am luat pentru aspect si sunt multumit de el nu ma pot plange happy

| snepy a răspuns:

Nokia, Sony Ericsson, black berry

| ZapaciLaa a răspuns:

Nokia

| Andreea24 a răspuns:

Cu siguranta Nokia.

Răspuns utilizator avertizat
| vyol3ta a răspuns:

Nokia. L-am scapat de N ori, l-am udat, i-am scos cartela si bateria de nu stiu cate ori. Sunt cele mai rezistente, bateria tine mult, eu il incarc odata la o saptamana happy

| Creatsaaaaaaa a răspuns:

Nokia foarte buna

| taylor a răspuns:

Sony ericssonhappy

| Lili767845 a răspuns:

Foarte multi care si'au uitat de LG si spun ca Samsungul e bun... Ce gluma buna

| papushikroz a răspuns:

Nokia

| Nikita a răspuns:

Cred ca in ziua de asta conteaza foarte mult si modelul telefonului, dar in general nokia e o firma foarte serioasa.Eu subscriu nokia.

| byancutza a răspuns:

Cea mai buna marca de telefoane din toate timpurile este nokia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toți ați greșit. Nokia A FOST cea mai bună marcă de telefoane (acum vreo 10+ ani, când erau doar 4-5 firme de telefoane). De atunci toată lumea a rămas cu gândul ăsta...
Oricum, cea mai bună marcă de telefoane... eu zic că nu merită niciuna titlul ăsta. Fiecare marcă are telefoane bune și proaste.
Câteva firme bune ar fi Sony Ericsson, HTC, Apple (cu al lor iPhone), BlackBerry, ș. a. Dar contează și la ce va fi folosit telefonul ăla. Nu îți iei BlackBerry pentru muzică sau iPhone pentru cameră...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca sony erycsson e cea mai buna firma de telefoana acum depinde si pentru ce vrei sa il folosesti eu am 3 sony erycsson-uri si sunt foarte multumite de ele ramin tot la sony erycsson ca doar sony e ii cea mai buna firma nu isi dezamageste clienti urmatoarea alegere a mea va fi tot sony erycsson

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nu va mai luati dupa aparente cea mai buna firma e Sony Ericsson