| alexandra2000ale a întrebat:

Care este cea mai amuzanta intamplare care ti s-a intamplat vreodata?

Răspuns Câştigător
| rEfrEsH21 a răspuns:

Cea mai amuzanta intamplarea a mea a fost intr-o excursie cand am fost cazati la hotel si seara am vrut sa ii punem unui prof pasta de rosii in pantofi laughing Dar din pacate un alt prof ne-a vazut si dimineata cand am vrut sa ne spalam pe dinti laughing In loc de pasta de dinti profu ne-a pus mustarlaughingrolling on the floor

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Denisuca21 a răspuns:

Una dintre cele mai amuzante intamplari din ale mele ar fi asta:Intr-o sambata am mers la cumparaturi si mi am luat niste hainute si o perche de ochelari noi! Deja ma vedeam cu ele pe mine, eram foarte mandra!
Luni am plecat la facultate, imbracata in hainele cele noi...totul frumos! Ochelari pe nas, cine mai era ca mine! Pe drum ma intalnesc cu un grup de colegi care mergeau tot la facultate si mi cade cerul in cap cand imi zice una: Denisa, nu ai o lentila la ochelari!
toti au lesinat...baieti fete, iar eu ma facusem ca un rac! Nu observasem, imi cazuse, habar n am!
Nu mi am mai cumparat niciodata ochelari cu lentile transparente!