| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai buna vedeta din romania?

Răspuns Câştigător
| Swabia a răspuns:

laughing))rolling on the floor))...Intrebarea e... exista vedete in Romania?! ...Sau numai.hee heehee hee[mai bine nu mai zic]tongue! ...Sa-ti dau un exemplu de non-vedeta, care totusi se considera o vedeta extraordinar de faimoasa si toata alea-alea... a jucat si ea in 2-3 filmulete, a scos ceva muzica si deja gata omule e vedeta... Ce sa zicem? ...Aceasta e Adela Popescu!

7 răspunsuri:
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Buna la ce? La suflet? Profesional? In ce domeniu? Film, teatru, televiziune, sport...etc? Romania nu are prea multe vedete..., in adevaratul sens al cuvantului... sad
Nu tot ce este persoana publica, sau apare putin pe la tv. este neaparat vedeta!
Nu il consider vedeta, insa mie imi place foarte mult:
-Mircea Badea-!
Dar mai sunt si alte persoane publice, pe care le apreciez si admir pentru profesionalismul lor, in functie de domeniul lor de activitate...

April
| April a răspuns:

Cea mai buna vedeta din Romania este cea care te duce in siguranta pe Dunare, de la Galati la Braila si inapoi!

| CAsToReL a răspuns:

Cea mai buna la ce? La gatit? La cantat? La dansat? La mers pe bicicleta?

| petru a răspuns:

CRUCEA si BISERICA ( cine nu crede, nu stie, nu are lumina, si nu-i demn de lauri)

am lasat pauza de o mie de ani, si adaog spusele lui Aros din Milet :
Scursorile sclifosite ce dantuiesc, pentru a ne amuza, sau invata de la pedotrib cum sa arunce discul sau sulita, nu sunt nici umbra inteleptilor, daramite alle Divinului. Ilustri sunt numai Inteleptii si Stele sunt numai cele ce simbolizeaza Divinul "
petru b./Cluj

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt perfect de acord ca adela popescu este o non vedeta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scafi
din peretu clasa a 8a C jud. teleorman
dar costa cam mult 1 ban luna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inna.