| xDivineAngel a întrebat:

Care este cea mai frumoasa amintire de-a ta din copilarie? ce o face atat de speciala?happy

3 răspunsuri:
| LadyLilith a răspuns:

Nu prea am amintiri frumoase. Din pacate si invidiez cei care au. Copilaria mi-am petrecut langa carti, sau luand bataie pentru note primite, ai mei nu ma lasau sa ies cu ceilalti copii. Nu doresc nimanui! sad

| AlenaVictoriaMaria a răspuns:

Am gasit un portofel plin cu vreo 18 milioane si o cruciulita de aur si erau economiile de inmormantare ale unei vecine tare batrane, am mers la ea si i-am dat portofelul si ma rasplatit cu niste pere atat de mari si zemoase(femeia inca traieste si a devenit bogata ca a murit singura ruda si i-a lasat o avere mare).