| SadBoyForever a întrebat:

Care este cea mai infricosatoare imagine de pe internet? Dar cel mai infricosator videoclip de pe you tube?

4 răspunsuri:
| ReadAllAboutMe a răspuns:

Uita-te aici pentru poze infricosatoare :
http://www.google.ro/......tp?/search
iar pentru videoclip :
http://www.mediafax.ro/......eo-7637234

| JasminJ a răspuns:

Cele cu cocalar, pitzi si manelisti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite asta:

http://vocaloiid.files.wordpress.com/......medium.jpg
Sonee sau Printesa Ruu este, aparent, "Cea mai inspaimantatoare imagine pe internet". Legenda spune că, atunci când oamenii au privit pentru 5 minute, ar fi putut vedea schimbari, cum ar fi un zambet sau chiar plânset. Aceste zvonuri s-au întâmplat de foarte mult timp pe net determinând-o să devină o legendă urbană. Povestea despre Sonee a fost că ea a desenat un autoportret şi l-a scanat şi postat pe internet. Mai târziu, ea s-a sinucis şi poate sa fi bantuit această imagine.

| JustPassingBy a răspuns:

Http://vocaloiid.files.wordpress.com/......medium.jpg
Sonee sau Printesa Ruu este, aparent, "Cea mai inspaimantatoare imagine pe internet". Legenda spune că, atunci când oamenii au privit pentru 5 minute, ar fi putut vedea schimbari, cum ar fi un zambet sau chiar plânset. Aceste zvonuri s-au întâmplat de foarte mult timp pe net determinând-o să devină o legendă urbană. Povestea despre Sonee a fost că ea a desenat un autoportret şi l-a scanat şi postat pe internet. Mai târziu, ea s-a sinucis şi poate sa fi bantuit această imagine.