| ksuper31 a întrebat:

Care este cel mai bun erou din warcraft 3 frozen throne DoTA? Cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| Xeromorf a răspuns:

Dota e 5v5, asa ca pentru teamplay, cel mai bun ar fi bane elemental. Ultimata este prea buna, si daca iti faci si dagger of escape, poti sa initiezi un atac fara probleme. Ultimata merge si daca adversarii isi fac black king bar, tot sunt stun-ati, doar ca nu primesc damage. merge foarte bine in combo cu ultimata de la tauren, lich, etc

3 răspunsuri:
| IamIce a răspuns:

Nu e bane deoarece face adversarul pipa sau are rubick or magina...
deci cu bkb pe el crixx face ravagii cu lich si magnatur...

| DauSiFug a răspuns:

Acum poti sa joci dota pe bani, pentru mai multe informatii intrati pe www.joaca-dota.blogspot.com

| Adrian_Radoi_1999 a răspuns:

Cel mai bun erou din Warcraft 3 Frozen throne este Prietess of the moon (night elf ) funda?