| Lola_5953 a întrebat:

Care este cel mai fain film de comedie pe care l-ati vazut?

20 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Nimic nu poate intrece seriile Scary Movie laughing

| Razvan a răspuns:

Year One

| Gabystelistu95 a răspuns:

In Sexcursie laughing

auran
| auran a răspuns:

Ar fi multe comedii dragute - cea mai recent vazuta a fost Adevarul gol, golut cu Gerard Butler (cel care a jucat in 300) si Katherine Heigl

| daniDeeDee a răspuns:

Home Alone1, 2, 3

cel mai bun film.

| IO.oanaa <3 a răspuns:

Pai..The proposal love struck

| iuliancico a răspuns:

Van Wilder

| Marry:X a răspuns:

Buna. „iubesc pe cine nu trebuie",„gradinita lui taticul",„casa bantuita". Pa pa:*

| Marry:X a răspuns:

Buna din nou. Am uitat sa zic de filmul animalul.Pa pa:*

| alessyca a răspuns:

American pielaughing si white chicks

| kenzo007 a răspuns:

American Pie, Marea mahmurealabig grin mai sunt o gramadabig grin

| zirix a răspuns:

Mrs Doubfire(1993)

| DeadAlready a răspuns:

The hangover

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

American pie unde doar cateva faze sunt mai importante si desigur Johny Englishwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu urmaresc comedii dar daca vreti un filmd de groaza cel mai tare e the ring merita vazut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt0302640/
Singurul film la care nu m-am plictisit și am picat de pe scaun de râs.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lola stiu o gramade de fime bune. anul acesta nu prea au fost chiar stralucite ...Filmele comedie din ziua de astăzi sunt de obicei atât de neispirate, încât se merită să suflii şi în iaur uin film bun :Eurotrip, American pie 7...etc add alex_bmw1993 pentru mai multe filme.

| tatiana14 a răspuns:

American Pie, Scary Movie si Eurotripsmug.

| negrutzz a răspuns:

"The new guy" e cea mai tare comedie care am vazut-o :X

| robert_5410 a răspuns:

Cel mai tare film de comedie pe care l-am vazut a fost Super Hero este super tare de... pe tine de ras