| Filofteia_Diana_1997 a întrebat:

Care este cel mai fain film de comedie?

7 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

21 & Over
Grown Ups 1 și 2
The Dictator
Sex Drive
Death At A Funeral (2007)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puicuta cu cocosel laughing

| IonutGaby a răspuns:

Acasa la Coana Mare, mi se pare super tare, sau Ala' Micu, incearca cu eddy murphy, Martin Lawrence

| GhOsTq a răspuns:

Hii parerea mea cred ca cel mai fin este Marea Mahmureara, Ace Ventura:pet detective, Johnny English

| bittersweetgirl a răspuns:

Despicable me sau orice parodie facuta dupa un film. La Vampires Suck radeam in continuu. E parodia dupa Twilight.

| Charm a răspuns:

Duplex. Pe langa Big Mamma e nimic, insa e un film bun. Cel putin mie mi s-a parut amuzant.