| Sabwy a întrebat:

Care este cel mai frumos cadou pe care l-ati primit?

Răspuns Câştigător
| marie a răspuns:

Cel mai frumos cadou dupa parerea mea este cel dat de Dumnezeu, mi-a dat fericirea de a avea o familie, un acoperis deasupra capului, sa invat si sa ma bucur de viata, eu consider aceste lucruri adevarate cadouri...happy

11 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Talentul

| inna a răspuns:

Un lantisor de aur de la mama.Nu-l scot niciodata. love struck

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Iubirea.

| xibalba a răspuns:

Un martisor in august...

| StarDust a răspuns:

Un ursulets maaare maaaaree maree de la pretenu meu( acum fostul laughing ). de sf andrei laughing love struck

| Viuvi a răspuns:

Hmm...
am primit de la prietena mea cea mai buna un fel de carticica facuta de ea, cu citate despre prietenie si niste poze cu noi ...si ar mai fii thinking am primit de la prietenu 3 trandafiri luati dintr-o gradina laughing... ff romantic gestu big grin

| sebastian_7562 a răspuns:

2 medalii. una de aur si una de bronz

| caramelitamia a răspuns:

Aa... thinking conteaza si de la cine il primesc, si cum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un shut in fund.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...viatza...

| maria4320 a răspuns:

Florile ma incanta ...sunt cadoul pe care il primesc cu drag si care ma emotioneaza.Sunt frumoase.