| Ancutss30 a întrebat:

Care este desenu` vostru animat big grin? Si apropo:d ce va place sa faceti in timpu` liber?love struck[mi-a fost lene sa pun doua intrebarilaughing]

8 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Desenul meu animat preferat este Phineas si Ferb iar in timpul liber imi place sa citesc, sa ascult muzica si sa ies in oras:d

| Ancutsa a răspuns:

Tinand cont ca sunt in Germania si nu am desenele animate ca in Romania este Shout Park sau Simpson big grinbig grin.
Iar in timpul liber imi place sa : joc pe calculator, sa ma plimb, sa-mi chem prietenele la mine sau sa mergem pe-afara, desenez, cant. tu? :*
P. s : altceva nu am ce face aici, deocamdata! big grin

| Available a răspuns:

Hi imi plac desenele barbie(minimax) si spioanele.In timpul liber imi place sa asc muzica si sa stau pe net eventual sa si raspund la intrebare pe TPU :X:*

| Draghicieladenisa a răspuns:

Imi place Zambetul lui Sharon ca-mi aduce aminte de timpul cand eram mai "coinaca" (o sa fac 19 ani in curand). In timpul liber imi place sa citesc sau sa va raspund voua pe TPU :X

| Tymmi a răspuns:

Pai...imi place viata cu louie, zambetul lui sharon, copiii de la 402 si ce'i cu Andy...Eu in timpul liber imi pierd timpul pe mess sau citesc o cartehappy

| PinkStarSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Nini:X:X:X
in timpu liber ma uit la tv si vara ies cu prieteni

funda?

| alecsisa a răspuns:

Phineas si feeeeeeeeeeeerb.

| ciucuras a răspuns:

Gemenii Crampsi sa joc baschet