| Bubiko a întrebat:

Care este din Vrancea?
Si nu fiti rai sa spuneti ca suntem la matrimoniale. Vreau sa stiu poate ne cunoasteam.happy

Răspuns Câştigător
| Poinsettia a răspuns:

Bubiko, nu doar comunitatea TPU, ci lumea in general a devenit foarte foarte rea.

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Lol, dar nici nu ai pomenit ca-ti cauti dragostea etc., de ce ar zice cineva de matrimoniale?
Eu sunt din Cluj-N., am doua case, etc. si nu caut nimic, numai ma laud. laughing
Sunt si insurat. straight face

| Poinsettia a răspuns:

Nu te imprieteni pe net. N-ai de unde stii peste ce oameni dai.

| Bubiko explică:

Ma rog. Lasa. Comunitatea TPU a devenit foarte foarte rea.

Întrebări recente