| viki a întrebat:

Care este, dupa parerea voastra, cel mai periculos sport?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Fiecare sport are un anumit risc.Au fost multe morti stupide in ringul de box, pe terenul de baschet/fotbal, in apa etc.Chiar si la sah. Sportul mintii a facut si el cateva victime mult prea emotivewinking

22 răspunsuri:
| User a răspuns:

Tot ce e legat de box.

| LuS[z] a răspuns:

Sportul cu bobul

| MisterKat a răspuns:

Box-ul.

| daniDeeDee a răspuns:

Cascadoriile alea nebune. big grin

| Victoria a răspuns:

Alpinismul.

| hugo a răspuns:

Wingsuit flying, ce este Wingsuit flying? >> http://www.youtube.com/watch?v=B0tU3Hy7et8&feature=player_embedded#

| Alex_7297 a răspuns:

Halbere, Coniac Canoe, săritura peste băltoacă etc...

| LoveMusic a răspuns:

Toate sunt periculoase dacă nu ştii să le practici. happy

| alecs871 a răspuns:

100 de metri garduri.
Alergatul in pielea goala ( pentru experimentati sa fie si sotul in spate cu o bata).

| Cretzule a răspuns:

@ady2607 sahul nu este inofensiv, daca aluneci dracu ce iti intra o piesa in cap laughing?

| remus a răspuns:

Speologia.

| louis3 a răspuns:

MMA-arte martiale mixe(practic de 1, si cred ca e cel mai dur sport)

| ady2607 a răspuns:

Sariturile cu schiurile:daca iti pierzi concentrarea in acele cateva secunde, risti sa te izbesti de sol si sa devii una cu pamantul.
Hochei pentru ca dupa fiecare meci sau in timpul unuia baietii se iau la bataie iar arbitrii permit asta, despartindu-i numa' dupa ce s-au impartit destui pumni.
Wrestling-ul:pentru ca unele cascadorii sunt foarte periculoase.
Orice sport prezinta un risc catusi de mic. poate doar sahul e total inofensivhappy

| ady2607 a răspuns:

@pksurvivor: la asta nu ma gandisem laughing

| danuta98 a răspuns:

Cascadorii pffff

| BlackMan a răspuns:

Sincer in calitate de atleta
este proba de 800 m sau 1, 5 km proba de rezistenta... moarte lenta oprirea inimii si respiratiei fara ca tu sa iti dai seamawinking

| florin_7920 a răspuns:

Eu zic ca sporurile de contact si uneori alpinismu.

| Keridaa a răspuns:

Dupa parerea mea toate sporturile sint in mare parte periculose daca nu stii sa le practici bine, dar totusi saritul de la inaltime este mai periculos cred decit toate...

| 911targa a răspuns:

Aruncatul din elicopter fara parasuta. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hochei-ul...este unul dintre cele mai periculoase sporturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Increderea prea mare in tine, si subestimarea adversarului.fie,apa,munte,om,zapada sau cu orice vrei tu sa te pui.aici intra si necunoasterea limitelor tale.

| flavius1996 a răspuns:

Dupa parerea mea fotbalul