| PrintesaRockChichi a întrebat:

Care este litera voastra preferata? Ce simbolizeaza aceasta pentru voi?

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

R şi A.straight face
Ce simbolizează? Păi...probabil primele două litere ale prenumelui meu, primele litere ale genurilor mele preferate de muzică, primele litere din numele unor persoane destul de importante pentru mine, primele litere ale culorilor unei echipe de fotbal cu care ţineam când eram mică, etc.Doar ideile astea mi-au venit pe moment...şi încă nu ştiu de ce-am răspuns.

4 răspunsuri:
| OskarRM a răspuns:

"R",iniţiala numelui meu.

| val31989 a răspuns:

Salut,a mea e P... ceea ce simbolizeaza parintii!

| TanyaBeSt a răspuns:

A mea e T si...nu stiu ce ar putea simboliza de fapt...pana acum nici nu m-am gandit la asta