| elenna a întrebat:

Care este postul vostru de radio preferat? de ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Europa Fm si Radio 21.Europa Fm fiindca difuzeaza si melodii mai vechi, hituri de prin '70,'80, Michael Jackson, Madonna, Mariah Carey etc.Si Radio 21 pentru ca difuzeaza cele mai bune melodii actuale, topuri etc.Si stirile sunt complete.

25 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Radio Zu happyImi plac melodiile care le da happy

Stefan
| Stefan a răspuns:

Posturile de radio preferate sunt; Magic FM, Radio ZU, Europa FM si National FM, ascult muzica, stiri, glume.

| elena a răspuns:

RadiHit...este pe strada mea.

leonardk
| leonardk a răspuns:

National fm, Info pro - stiri si muzica buna, bine alternate.

| kh1ss a răspuns:

Zu, pentru ca e... zu happy

| MisterKat a răspuns:

MAGIC FM - pentru ca intr-adevar au muzica, nu zgomot. www.magicfm.ro
RADIO ZU pentru ca e un radio simpatic : www.radiozu.ro
GOLD FM
RADIO BRASOV - www.radiobrasov.ro

| JustMeFlory a răspuns:

Vibe fm ascult si Radio Zuhappyimi plac melodiile care le difuzeazahappy

| ellene a răspuns:

Kiss fm ascult mai mereu

| JackieSue a răspuns:

Pentru ca are cele mai tari melodii.
Radio Zu

| Anto97 a răspuns:

Postul meu preferat este Radio Zu pentru ca sunt numai melodii super, noi, si unele vechi care sunt f tari,(si nu dau melodii de care nici nu ai auzit de ele)au emisiuni interesante, tari, farse etc... e superrrrrrrr te sfatuiesc sa asculti happy eu toata ziua ascult radio zu ori la casti(la telefon), daca sunt pe calculator ascult online de e site lor.tot ce trebuie e sa iti placa si tiewinking

| hashe86 a răspuns:

Magic fm cand ascult in casti sau in masina.
profm cand ascult online, pentru ca au canale pentru fiecare gen de muzica(alternative, love, gold, rock)

| andreig a răspuns:

Radio 21 -pentru ca mereu dau piese care-mi plac mie, una dupa alta love struck

| andreig a răspuns:

Radio 21 -pentru ca mereu dau piese care-mi plac mie , una dupa alta love struck

| fzcsm a răspuns:

Kiss FM pentru ca da muzica foarte buna!

| fzcsm a răspuns:

Kiss FM pentru ca da muzica buna, dar mai ascult si Magic FM sau Radio ZU!

| ejaxz a răspuns:

Vibe fm

| catthshshshs a răspuns:

Eu ascult de un timp Radio21 si mi se pare fain...winking

| Duster a răspuns:

Buna.Kiss FM.Este cel mai bun.Il poti prinde la o distanta foarte mare de locul transmisiei, si daca nu il prinzi in orasele mari, cum ar fi in slobozia, prinzi Kiss FM Slobozia, si asculti muzica buna, in fond pentru asta sau inventat radiourile.nu?

| silvia_4183 a răspuns:

Cu siguranta radio zu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Magic Fm... pai in primul rand imi place muzica pe care o difuzeaza... imi place muzica veche, lenta, de dragostehee hee al tau care este?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Radio ZU si Kiss fm.

| SenZoru a răspuns:

It`s only one, one, One FM! big grin

| elenna explică:

Mie imi place Europa fm, Magic fm si mai nou, am descoperit de curand Goldfm pe care il ascult online.cred ca toate sunt bune.va pup si va multumesc pentru raspunsuri. :*

| utilizator.tpu_7269 a răspuns:

Kiss FM si Radio FM

| jicu a răspuns:

Vibe fm
dancefloor radio happy