| OnlyHope a întrebat:

Care este postul vostru preferat de radio? Motivati va rog alegerea facuta. Al meu este National FM pentru ca, dupa parerea mea, are muzica romaneasca de calitate.

Răspuns Câştigător
| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Si mie imi place National Fm, pentru ca nu se difuzeaza house sau muzica comerciala. Si Magic Fm e bun...

14 răspunsuri:
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Mie imi place radiotequila pentru ca at cand baga "publicitate" nu stau 5 ore dupa 1 min incepe iar muzica

| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Kiss Fm si Vibe Fm forever.nu as putea alegewinking De ce? Melodii noi, fresh, foarte perfecte de vara...mai ales ca la mare am putut da o dedicatie la cabina Kiss Fm happy Ce tare se auzeau melodiile.incanta toata plaja happy

| Alexandru a răspuns:

Cel mai bun post de radio este, dupa parerea mea, Europa Fm deoarece prezentatorii emisiunilor compun o echipa cu experienta, au voci calde, inspira o stare de bine. Europa Fm este un post de radio bine pregatit din toate punctele de vedere, stiri echidistante, muzica buna, din anii 60' pana in prezent, emisiuni interesante, utile si ce este de apreciat - postul de radio dedica zile cantaretilor, intreaga echipa se implica in strangerea de fonduri pentru copiii cu dezabilitati, pentru reconstructia caselor care au fost distruse de inundatii si multe altele.
Inca de la lansarea sa din 26 mai 2000, acest post de radio mi-a placut si l-am indragit pana in ziua de astazi.Nu as schimba postul acesta pentru niciun altul.
Este cel mai bun!

| Liviu a răspuns:

Radio greu de difuzat rull'z
No dedicatii Prea de cocalarii wtf? ( scuze sper sa nu jignesc pe nimeni)
Dar wtf? am vorbit cu ala care are radiou si mi-a zis tare si raspicat
NU BAG DEDICATI
Pare de cocalarii...
Am ramas prost...insa respect...pentru el
Omu face o treaba de prima mana.
Muzica de calitate...:X
Uhm parazitii - tot ce e bune trebuie sa dispara
Parazitii rull'z

| Babushka a răspuns:

Radio Zu pentru ca sunt in pas cu muzica nou aparuta si au concursuri interesante.

| Aiicha a răspuns:

Preferatul meu este S. K. Y radio pentru ca aici da numai muzica pe gustul meu, e un radio din alta tara deci nu da muzica din Romania, din fericire.winking

| Iulian03 a răspuns:

Radio ZU.Pentru ca au cele mai tari HITURI!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi plăcea Radio 21 numai pentru "Driftul de noapte"...acum sunt în vacanţă sad.

| zahre a răspuns:

,,Kiss Fm,, ca este postul care are si muzica foarte trista.

| pinky_2290 a răspuns:

Postul meu preferat de radio este Kiss FM, pentru ca au melodii comerciale.

| ahahhah a răspuns:

OneFm. au cele mai tari melodii house big grin

| anca_2642 a răspuns:

Radio zu` pentru ca are cele mai frumoase si mai fresh` melodii :X

| vladteodor97 a răspuns:

Kiss fm - melodii misto

| SexApeeal a răspuns:

Mie imi place KissFm! Dc? Baga muzica calumea si mai toate melodiile difuzate de acolo imi plac(chiar daca sunt/nu sunt romanesti)winking