| ♥•♂♀♪¶§↑↓→←∟↔▲▼♣♠ a întrebat:

Care este stilul vostru de imbracaminte? care raspunde si nu se prosteste le dau funditahappy:*

Răspuns Câştigător
| AlinutzaRouz a răspuns:

Eu am un stil propriu nu-l schimb in functie de moda, mai adaug cate ceva la moda pe langa ce port, dar nu las pe nimeni sa ma dirijeze, imi desenez singura hainele si acum vreau sa invat sa le si croiesc. Imi plac hainele comode, care nu ies foarte mult in evidenta, dar nici cele foaret simple nu-mi plac( de obicei pe astea le combin cu ceva ca sa nu para doar o bucata de material cusuta ca sa iti acopere pielea big grin ) Asta sunt eu!

10 răspunsuri:
| DeMentaa a răspuns:

Emo kid...ciudat da nu faoarte ciudat...adica nu se uita lumea pe starda la minelaughing

| Lary a răspuns:

Ma imbrac cu hainele in care ma simt bine

| lencikk a răspuns:

Mereu imi place sa ma imbrac dupa starea in care ma aflu dupa anotimp/vreme.imi placce sa fiu cat de cat asortata! mereu imi fac un stil propriu de imbracaminte.pe mine ma prinde ff bine negru si rosu mereu le combin si pe langa ele mai adaug cate o pata de culoare. imi place sa imbrac rokii la okazii speciale si mereu combin fusta cu cizme peste genunki daca e iarna...cam atat ma mai gandesc si spun. p. s imi place foarte mult sa ma imbrac sportbig grin

Răspuns utilizator avertizat

Eu ma imbrac cel mai mult casual dar rareori elegant

| Яùxsi a răspuns:

Casual. smug

| bIjuUu a răspuns:

Cum ma simt binehappy
sport in generalhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac blugi mulati si puloverele cam pana la genunchi, stil rochie nu-mi place sa ies in evidenta, mai ales fiind mama, pe scurt incerc sa ma imbrac decent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac blugi mulati si puloverele cam pana la genunchi, stil rochie nu-mi place sa ies in evidenta, mai ales fiind mama, pe scurt incerc sa ma imbrac decent.

| malina_9455 a răspuns:

Nu stiu...cate odata ma imbrac sport, asa ma simt mai in largul meu, dar cate odata simt sa ma imbrac elegant. de exemplu ieri m-am imbracat sport, in pantaloni largi si in hanorac, iar astazi am pe mine o pereche de colanti si o bluza lunga eleganta cu niste cizme cu toc ortopedic. depinde si de starea mea. cate odata simt sa ma imbrac fashion.