| Sabwy a întrebat:

Care ganditi ca este scopul vostru in viata?

12 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Ma nasc, dorm dorm dorm, mananc, dorm dorm dorm, mai mananc odata si dorm, apoi merg la scoala, la facultate, ma combin cu unu[la cartelalaughing], fac un puradeu si mor big grin

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Sa experimentez sentimentele umane.

| maryana5 a răspuns:

Ce am eu nu e doar un scop, e o misiune!
misiunea de a Salva Lumea!
xoxo, mary peace sign

| DoomNEzeu a răspuns:

Poi sa ma bucur cat mai mult de viata...ca daca nici asta nu fac.atunci degeaba mai traiesc.happy

| VladDu a răspuns:

Sa invat cat mai multe lucruri si sa ma bucur de viata deocamdata big grin

| want2bMajestic a răspuns:

Poi...in cel mai plictisitor caz:sa crestem, sa ne iubim, sa imbatranim cu cineva alaturi, sa fugim de moarte si sa ajungem in rai, nu?

| eliza a răspuns:

Buna! scopul meu in viata este s-a devin cercetator sau creator de moda. vreau sa-mi traiesc viata fiindca ea este prea scurta vreau s-a ma distrez, s-a calatoresc asta imi doresc vreau s-a devin o celebritate dar cred ca este imposibil dar trebuie s-a crezi in visul tau! pa pa!

| Mosotti a răspuns:

Scopu meu e sa ma bucur de cat mai multe, sa fie zilele cat mai frumoase ca sa am motivatia sa vreau sa mai apuc si viitoarea zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Al meu sa-mi cresc copii, sa fac slalom printre taxe si impozite, intr-un final raman numai copii un scop bine definit, in rest in Romania, nu mai este nimic bine definit, totul este exceptie de la definitie (regula ).

| :*:*Dya:*:* a răspuns:

Sa-mi traiesc viata, asa cum este ea puna sau reawinking

| Luiza_4305 a răspuns:

Sa ajut umanitatea, Romania et Africa ( viata mea )... sa ajut oamenii, sa traiesc fiecare clipa ca si cum ar fi ultima ( sa traiesc nu sa supravietuiesc), sa reusesc sa-mi duc la bun sfarsit ambitiile si sa fac pe plac Lui Dumnezeu.happy
Pupici tuturor!

| monica_5045 a răspuns:

Scopul meu in viata ar fi ca eu sa fiu educatoare si make-up artist sa fiu maritata cu logodnicu meu sa avem copii si sa fim sanatosi