| Ch0c0lat3DuIs3 a întrebat:

Care imi zice care dintre aceste bauturi alcolice este cea mai buna?
1. Whisky
2. Tequila
3.Gin Tonic
4.Vin
5.Bere
6.Coniac
7. Tuica
8. Jinars
Si care este cea mai tare?batting eyelashes
MULTUMESC:*

Răspuns Câştigător
| Homye18 a răspuns:

Salut, pai depinde in primul rand de vechimea bauturii si de calitatea acesteia. Spre exempu poti avea o tuica curata de pruna tinuta intr-un butoi vreme de 7 ani si iti garantez ca la capitoulul tarie iti face praf orice brand de Whisky, acelasi lucru este valabil si la vin. Dar dupa parerea mea cea mai buna bautura este Coniacul si nu orice coniac ci Zaraza (care este coniac facut din vin ars). Mie unul de cate ori am baut Zaraza niciodata nu mi-a fost rau urmatoarea zi ( atentie ma refer sa-l consumi sec, in cel mai rau caz cu gheata nu cu suc sau alte minuni )

1 răspuns:
| 7alexandru7 a răspuns:

Eu zic ca cea mai tare si cea mai buna e whisky, acum depinde de whisky.