| KeepCalm a întrebat:

Care ma poate ajuta si pe mine. caut un film in care este vorba despre o familie formata din :mama, tata si fiica. Mama si fiica au un accident in care doar mama moare si sufletul ei intra in corpul. fetei. Fiica incepe sa aiba un comportament ciudat fata de tatal ei... ca si cum ar fi mama ei.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eubig grin! Se numeste "The secret" sau "Si si'etais toi" si e cu David Duchovny.

3 răspunsuri:
| monika_9877 a răspuns:

Nu stiu dar dupa ce ai aflat spune-mi si mie

| princessmary a răspuns:

E cam dramatic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, dar iti recomand un film tot in genul asta: "What dreams may come". E cu Robin Williams si Annabella Sciorra. Super bun filmul, crede-ma!