| listrugheorghe a întrebat:

Care sint eroii vostri preferati

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te referi la filme sau in viata reala?

| OnuOnulică a răspuns:

Bună

Eroul meu este Chris Benoit!

O seară faină!

| zurick a răspuns:

Buna!
Aia din viata reala. Oamenii care vor dori intotdeauna sa te ajute, sa-ti fie de folos, sa-ti aduca un zambet, care vor plange alaturi de tine. happy
Pa, pa.

| suităr a răspuns:

Din filme, desene sau viața reală?
Că așa ar fi un tip care este și spiritual, dar gândește cât de poate de logic.
Din filme...Anne Frank?
Și desene Louie cu siguranță.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ăm...
Poate că sună ciudat, dar eroul meu e un băiat... Vreau să zic, e mereu acolo când am nevoie de el, e singura persoană de pe planeta asta care mă face să zâmbesc. (nu, nu suntem iubiți și nici nu-mi place de el)

| nurckye a răspuns:

I dunno... poate Rorschach, batman poate si deadpool, stroke si deadshot (n-are nimic de aface numele) (stiu ca nu sunt chiar pers pozitivve dar viata)

| Planta55 a răspuns:

Oamenii care te fac sa zambesti

| SonicTheHedgehog a răspuns:

Sonic