| An0nYmA a întrebat:

Care sunt eroii vostri preferati(din filme,povesti,basme, viata reala)?

Răspuns Câştigător
| joane a răspuns:

laughing da pai imi plac multe filme, dar pana acum am 4: [daca ar fi in ordine, incepand cu ultimul] logan din X-men interpretat de hugh jackman [wolverine]; doctor who sezoanele 2, 3, 4-david tennant; damon-jurnalele vampirului [spre rusinea mea nu am retinut numele de familie ci doar prenumele]Ian; si actualul:X Spencer Reid -Minti Criminale- Matthew Gray Gubler. dar tu?

2 răspunsuri:
| batmobile a răspuns:

Kit Harington

Hitler( deoarece a omorat tigani la greu happy )

Knut den Mektige

George R.R. Martin

| m1xa3la a răspuns:

Eroi preferati nu am ..insa am o persoana in viata reala pe care o respect enorm. sora mea