| mayapop a întrebat:

Care stiti jocuri unde poti fi hair stylist? Dar nu acel gen de jocuri cum sunt cele online... sa fie mai complexe... in genul barbie beauty salon? big grin help please

Răspuns Câştigător
| AcDc4ever a răspuns:

Da-mi te rog fundita la raspunsul asta ca uni oameni cand zic ca dau fundita nu dau dar te roooog:((:((:((:((:(( multumesc anticipat www.girlsgogames.comda unele jocuri sunt flash

4 răspunsuri:
| CoLoRsS a răspuns:

Nu stiu ce sa zic dar incearca www.playfirst.com,unele jocuri se pot juca online dar majoritatea trebuie sa fie descarcate! Sper ca ti-am fost de folos!

| mayapop explică:

Nu stie nimeni? plssss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi trebuie sa scrii hair stylist and beauty salon barbie