| pamparam20 a întrebat:

Care stiti niste jocuri online ceva foarte fain pot sa fie si de aventura ori cu masini orice ati mai jucat si va capteaza atentia si face timpu sa treaca mai repede... funda big grin

3 răspunsuri:
| Dema a răspuns:

Jocurile astea sunt cu vampiri dar sunt faine :
Hidden Mysteries Vampire Secrets
Love & Death: Bitten

| StarLordDeath a răspuns:

S4League(shooter); Metin2(plictisitor); WoW(la fel); Shaya(Tare); Silkroad(frumos); Lineage2(merita); Cabal(cred ca il sti); jocurile de pe facebook; Naruto natenkenate kaisen(are grafica foarte buna); si mai stiu jocuri dar se pot juca si in singel player si in multi daca mai vrei spune

| y8nu7z a răspuns:

Pai stiu un joc se numeste All Points Bulletin e online e calumea sau daca vrei cu masini incearca Need For Speed World sper ca te-am ajutat