| Xulescu2 a întrebat:

Care sunt cei mai frumosi ochi happy?

Răspuns Câştigător
| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Ochii verzi imi plac cel mai mult.

27 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Sinceri.winking

mariana
| mariana a răspuns:

Ochii omului iubit sunt cei mai frumosi din lume, urmati bineinteles de ochii tai, care iti dau posibilitatea sa-l vezi pe cel ce-l iubesti, sa poti vedea chipurile persoanelor dragi, cerul ca azurul, ori ce innorat, florile si toate celelalte frumuseti ale naturii.

| Derye a răspuns:

Ochi de pisica.

| Fallen Angel a răspuns:

Eu consider ca cei mai frumosi sunt ochii verzi happy Probabil si din cauza faptului ca imi place culoarea verde dar cel mai mult pentru ca am intalnit doar cativa oameni cu ochii verzi happy

| Smileee a răspuns:

Dupa parerea mea sunt cei albastri si cei verzi :X

| Laura_2393 a răspuns:

Mie imi plac ochi verzi, genul acela de verde inchis si patrunzator. Dar ochii sunt mai mult decat o banala culoare, ei sunt oglinda sufletului si cei ce raman vesnic tineri. Orcat de batarn ai fi ochii ii ai aceias. P. S Orce culoare de ochii are ceva aparte cand straluceste de bunatate, fericire si dragoste

| Blue_2910 a răspuns:

Cei in care poti vedea inteligenta si bunatatea sufleteasca.

| marui08 a răspuns:

Albastri si negri love struck

| larrii a răspuns:

Negri sau verzi love struck

| Cumătru de la Galați a răspuns:

Cei maro.

| LoveForShania a răspuns:

Din punct de vedere a culorii, cei negrii.
Din punct de vedere a formei, cei a lui Taylor Swift.

Populatia:

35% Caprui
29% Albastrii
18% Verzi
12% Negrii
6% Dupa vreme

| Eva9610 a răspuns:

Pai, cei caprui :d:d:d pentru ca eu am ochii caprui. Si cei verzi.

| hax0r a răspuns:

Ochii maro

| NuAmHabar a răspuns:

Ochii meibig grin

| ViSe CoLoRaTe a răspuns:

Ochii caprui, dar mai des ochii care au suflet mare, care ii pasa de cineva cind are o problema si il ajuta, ochii albastri la fel sunt frumosi dar si smecheri uneori!

| Xulescu2 explică:

Eu iubesc ochii verzi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era un citat : "Frumusetea ochilor nu depinde de culoarea pe care o au, ci de privirea pe care ti-o arunca"
Toti ochii sunt frumosi.Fiecare in felul lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochii albastri imi plac in general (eu am ochii verzi tongue )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Negri happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochii de catel nevinovat...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se par ochii verzi, parca au o privire mai ciudata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochii verzi si albastri

| zαмвєѕтє a răspuns:

Ochi verzi si albastri:X:X:X

| oOo VeVeRiTzA oOo a răspuns:

Ai mei kiss

| BuburuzAnna a răspuns:

Cei mai frumosi ochii (din punctul meu de vedere) sunt cei verzi, dar nu cred ca asta conteaza neaparat, acestia putand sa aiba o culoare foarte frumoasa si o privire total diferita, plina de ura. Ochii trebuie sa exprime multa sinceritate, bunatate si iubire.Atunci se pot numi ochi cu adevarat frumosi.

| alina_9360 a răspuns:

Verzi:X

| Diana_8849 a răspuns:

Ochii verzi sunt cei mai frumoshi! =]