| Breakingthehabittonight a întrebat:

Care sunt cei mai frumosi ochi? tu cum ii ai?

Răspuns Câştigător
| Luori a răspuns:

Pentru mine, cei mai frumosi ochi sunt aceeasi care parca te "vezi " in oglinda. Este nevoie de doar o privire in ei si vezi prin ce a trecut acel om. Ochii ce spun adevarul.

Ochii mei sunt caprui cu nuante spre verde uneori si gri.happy

25 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Albastri. Eu am ochii caprui.

| User a răspuns:

Caprui. capruismug

| Tourniquet a răspuns:

Eu am ochii verzi cu putin albastru. Eu prefer ochii pe care ii am love struck.

Răspuns utilizator avertizat
| George1510 a răspuns:

Eu am o nuanta de verde inchis (nu foarte inchis). sunt cei mai frumosi :X

| Roxy a răspuns:

Pai eu ii am un verde foarte interesantlaughingE un verde cu albastru si cu niste forme mai ciudate in irishappy
Imi plac ochi verzi-albastrui-cu un pic de galbenbig grin(varumio i are asa)
Stiulaughing
Suna ciudat dar asa sunt ai luibig grin

| KlaudyaAddha a răspuns:

Eu cred ca toate culorile au cate o parte magica, si depinde daca te si "vezi" in ei, exact asa cum a spus si @» ℓøяε. Ochii spun cel mai bine adevarul despre respectivul om, acum depinde daca stii sa-i "citesti".
Am ochii caprui.

| T30D0RA a răspuns:

Eu am ochi "multicolori" laughing verde-albastru-caprui. laughing
Mi-ar placea sa ii am albastrii (asa ca cerul) sau caprui spre negru.

| AnaMaria42312 a răspuns:

Am ochii verzi-albastrui dar as vrea sa fie numai albastri.

| ELD a răspuns:

Eu ii am caprui si imi plac ochii caprui love struck verzi si albastri mai putin, tu?

| ody a răspuns:

Mie imi plac ochi verzi si albastri, dar eu ii am caprui

| Mony a răspuns:

Caprui... da mie imi plac ochii verzi

| Bubu a răspuns:

Ii am albastriihappy mie imi plac mult ochi negrii negrii :X:X

| andreutza_5786 a răspuns:

Mie imi plac ochii meilove struck eu am ochi albastrii de pisica:X si toata lumea prima data cand vorbeste cu mine zice vai ce oki frumosi ailaughing numa prb e ca ochii albastrii sunt cei mai sensibili

| MaDaMadalina18 a răspuns:

Eu am ochii verzi-căprui (vara- nuanță o am verde, iar iarna- căprui)!
Dar mie îmi plac ochii albaștrii ( un albastru închis) tongue

| AleXandra649 a răspuns:

Am ochii caprui dar imi plac ochii albastri. Tie care iti plac?

| amy_3939 a răspuns:

Eu ii am caprui.si cred ca toate sunt frumoase.nu va puneti lentile pentru colorare! bucurate de ochiul tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei mai frumosi ochi : verzi... Culoarea ochilor mei este VERDE! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cei mai rari ochi sunt cei verzi si sunt foarte frumosi eu ii am verzi cateodata ii am verzi mai inchisi altadata verzi mai deschisi si imi plac foarte mult ochii albastri pentru ca sunt cei mai deschisi ochi(verzi si albastri)frumusetea ochilor nu depinde de culoarea lor ci de modul in care te privesc tie ce ochi iti plac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cei mai rari ochi sunt cei verzi si sunt foarte frumosi eu ii am verzi cateodata ii am verzi mai inchisi altadata verzi mai deschisi si imi plac foarte mult ochii albastri pentru ca sunt cei mai deschisi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cei mai rari ochi sunt cei verzi si sunt foarte frumosi eu ii am verzi cateodata ii am verzi mai inchisi altadata verzi mai deschisi si imi plac foarte mult ochii albastri pentru ca sunt cei mai deschisi

| codry98 a răspuns:

Eu cred ca cei mai frumosi sunt ochii caprui.eu ii am caprui deschis

| Lion97 a răspuns:

Albastri,eu ii am caprui la intuneric si la lumina caprui cu o mica noanta de verdetongue

| emmayhr a răspuns:

Eu am ochii caprui inchis, mari... mie imi plac ochii mei... si celelalte culori sunt frumoase, dar mie imi plac ochii mei.

| pheonix_2617 a răspuns:

Eu am ochii ALBASTRII si cred ca tot cei albastrii sunt cei mai frumosi, sunt mandru de ochii mei ALBASTRIIIIII,,.laughing