| onutzaskumpik a întrebat:

Care sunt cele mai bune programe pentru facut filme care se pot downloada gratis de pe internet? Pls. cel mai bun are FUNDITA

Răspuns Câştigător
| xXyOnutZhXx a răspuns:

Windows movie maker il ai la start>all programs sper ca te-am ajutat funda? :*:* love struck

2 răspunsuri:
| 愛LeEu愛 a răspuns:

rolling on the floor) Windows MovieMaker nu e deloc bun rolling on the floor) laughing)
Cel mai bun e VegasPro11... si asta se downloadeaza, dar voi nu stiti :-J

| LION_9381 a răspuns:

Windows Movie Maker il ai in calculator este foarte bun si simplu.